Menu
Nákupný košík

Imunita

Výrobca: Dr. Mercola Model: imunita
Máte vysoký krvný tlak alebo hladinu cholesterolu? Trápi vás Candida Albicans alebo Helicobacteria Pilori? Chcete podporiť imunitu organizmu?Cesnak účinne posilňuje imunitu a má antivirálne, antibakteriálne a protiplesňové účinky.Čerstvý cesnak obsahuje:- Horčík- Vápnik- Fosfor- Selén- Vitamíny B6 a..
25,00 €
Grapefruit Seed Extract 400mg 90 kapsúl
Najpredávanejšie 2-3 Dni
Výrobca: Dr. Mercola Model: imunita
Extrakt z grepových jadier je veľmi užitočným pomocníkom v oblasti podpory pri bakteriálnych infekciách, pri premnožení húb v tele, pri ekzémoch a tiež v oblasti podpory trávenia – pri premnožení nevhodných organizmov v zažívacom trakte.Zameranie na:- Podporu pri bakteriálnych infekciách.- Podporu p..
26,00 €
Výrobca: Dr. Mercola Model: imunita
Zinok je nevyhnutný stopovýprvok, nezastupiteľný v biologických procesoch v tele. Tekutý zinok s certifikáciou USDA Organic.Na zlepšenie využitia zinku vo vašom tele odporúčame spárovať zinok s Quercetinom a Pterostilbene Advanced.Quercetin, bioflavonoid, pomáha transportovať zinok cez bunkovú plazm..
17,00 €
Model: imunita
Jód je jedným z najdôležitejších stopových prvkov, od ktorého závisí celkový zdravotný stav človeka, jeho vývin, rast, vitalita a dožitie sa vysokého veku v dobrej kondícii a zdraví.Obsah balenia: 50 mlZloženie: destilovaná voda, jodid draselný, jódRoztok je pripravený podľa českého liekopisu.Sklado..
15,00 €
Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)