Menu
Nákupný košík

Mastné kyseliny

Model: mastné kyseliny
Kril olej najvyššej kvality a koncentrácie, 590 mg v jednej kapsule Licaps, ktoré redukujú oxidačný potenciál a predlžujú trvanlivosť. Kril olej je zdrojom jedinečných antioxidantov a omega 3 mastných kyselín. Omega-3 kyseliny sú viazané na fosfolipidy (vyššie množstvo cholínu), ktoré slúžia ako nos..
28,00 €
Model: mastné kyseliny
Omega 3 mastné kyseliny sú pre človeka úplne esenciálnou živinou.Pokiaľ pochádzajú z kvalitného zdroja, môžeme vďaka ich mimoriadnej sile čerpať z celého radu benefitov a pozitívnych účinkov na zdravie.Pôsobia pozitívne najmä na kardiovaskulárny systém, podporujú správnu činnosť mozgu a normálny sta..
36,00 €
Výrobca: Rosita Model: mastné kyseliny
Extra panenský olej z tresčej pečeneĎalšie látky: antioxidanty (stopy rozmarínového extraktu a zmes prírodných tokoferolov bez GMO).Zoznam alergénov: obsahuje ryby.Neobsahuje pridané farbivá ani vonné látky. Neobsahuje lepok, mlieko, sóju.Návod na použitie: užívajte 1 čajovú lyžičku denne (5ml)1 čaj..
45,00 €
Výrobca: Rosita Model: mastné kyseliny
Extra panenský olej z tresčej pečeneĎalšie látky: obal kapsule (rybia želatína, voda, glycerín), antioxidanty (stopy rozmarínového extraktu a zmes prírodných tokoferolov bez GMO).Zoznam alergénov: obsahuje ryby. Neobsahuje pridané farbivá ani vonné látky.Návod na použitie: užívajte 3 kapsule denneOd..
41,00 €
Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)