Menu
Nákupný košík

Mozog

Model: mastné kyseliny
Kril olej najvyššej kvality a koncentrácie, 590 mg v jednej kapsule Licaps, ktoré redukujú oxidačný potenciál a predlžujú trvanlivosť. Kril olej je zdrojom jedinečných antioxidantov a omega 3 mastných kyselín. Omega-3 kyseliny sú viazané na fosfolipidy (vyššie množstvo cholínu), ktoré slúžia ako nos..
28,00 €
Výrobca: DaVinci Laboratories Model: rozvoj reči
Potravinový doplnok pre zlepšenie autizmu a ľahkej mozgovej dysfunkcieNapomáhapri liečbe autistických ochorenízlepšiť správanie detí s ľahkou mozgovou dysfunkciouznižovať hladinu cholesterolu, bráni usadzovaniu tuku v pečenichrániť srdce a cievypri prevencii aterosklerózyznížiť ťaživej účinky astmyp..
47,00 €
Model: mozog
GABA (kyselina gama-aminomaslová) je derivát aminokyseliny produkovaný v ľudskom tele, ktorý funguje ako neurotransmiter v centrálnom nervovom systéme. GABA má inhibičný účinok na neuróny, pomáha vyrovnať náš nervový systém a podporuje dobrú náladu.Na rozdiel od práškovej formy GABA, ktorá sa horšie..
31,00 €
Model: mozog
Tento doplnok stravy je zameraný na podporu duševnej kondície. Obsahuje L-Tryptofán, esenciálnu aminokyselinu, medzi ktorej najdôležitejšie deriváty patria neurotransmitery serotonín a melatonín. Serotonín je neurotransmiter, ktorého hladina v organizme súvisí s celkovým duševným stavom, zatiaľ čo m..
32,00 €
Model: mastné kyseliny
Omega 3 mastné kyseliny sú pre človeka úplne esenciálnou živinou.Pokiaľ pochádzajú z kvalitného zdroja, môžeme vďaka ich mimoriadnej sile čerpať z celého radu benefitov a pozitívnych účinkov na zdravie.Pôsobia pozitívne najmä na kardiovaskulárny systém, podporujú správnu činnosť mozgu a normálny sta..
36,00 €
Výrobca: Rosita Model: mastné kyseliny
Extra panenský olej z tresčej pečeneĎalšie látky: antioxidanty (stopy rozmarínového extraktu a zmes prírodných tokoferolov bez GMO).Zoznam alergénov: obsahuje ryby.Neobsahuje pridané farbivá ani vonné látky. Neobsahuje lepok, mlieko, sóju.Návod na použitie: užívajte 1 čajovú lyžičku denne (5ml)1 čaj..
45,00 €
Výrobca: Rosita Model: mastné kyseliny
Extra panenský olej z tresčej pečeneĎalšie látky: obal kapsule (rybia želatína, voda, glycerín), antioxidanty (stopy rozmarínového extraktu a zmes prírodných tokoferolov bez GMO).Zoznam alergénov: obsahuje ryby. Neobsahuje pridané farbivá ani vonné látky.Návod na použitie: užívajte 3 kapsule denneOd..
41,00 €
Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)